Dołącz do Akademii Orlika - zajęcia również na Targówku
Data: 25-08-2009 o godz. 17:53:57
Temat: Sport


4 lipca rozpoczyna się ogólnopolski program "Akademia Orlika" skierowany do dzieci w wieku od 6 do 8 lat, którego celem jest nakłonienie do uprawiania sportu, utalentowanych ruchowo dzieci i odkrywanie piłkarskich talentów. Nabór do ”Akademii Orlika” w województwie mazowieckim odbędzie się na Ursynowie – na nowoczesnym boisku wybudowanych w ramach programu „Moje Boisko Orlik 2012”, ul. Przy Bażantarni 3.

W sobotę 4 lipca od godz. 11.00 do ok. 15.30 na ursynowskim „Orliku”, odbędzie się piknik, w trakcie którego wszystkie przybyłe dzieci będą mogły wziąć udział w testach sprawnościowych. 300 najlepszych zostanie zakwalifikowanych do II Etapu Akademii – Wakacji z Orlikiem – trwających cały sierpień. Zajęcia w ramach Wakacji z Orlikiem będą odbywały się na trzech warszawskich ORLIKACH: na Ursynowie, na Targówku i na Mokotowie. W każdej lokalizacji, po miesiącu zajęć zostanie wyselekcjonowanych 30 najlepszych zawodników, którzy w ramach "Akademii Orlika", będą przez rok trenować pod okiem wykwalifikowanych trenerów, a potem zostaną skierowani do zaprzyjaźnionych klubów piłkarskich.

Na pikniku gościć będą znani piłkarze z przeszłości – swój udział zapowiedzieli m.in. Dariusz Dziekanowski, Cezary Kucharski i Tomasz Sokołowski. Odbędą się także atrakcyjne konkursy z nagrodami oraz mecz drużyny ursynowskiego samorządu z reprezentacją dziennikarzy. Serdecznie zapraszamy!!

Przedsięwzięcie, którego organizatorem jest Bank Zachodni WBK, wspierany przez Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy, objęte jest patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Pilotażowa edycja "Akademii Orlika" wprowadzana jest w czterech województwach: mazowieckim, łódzkim, dolnośląskim i pomorskim.

Więcej informacji na: www.szukamytalentow.plArtykuł jest z LSI Targówek
http://www.targowek.pl/beta

Adres tego artykułu to:
http://www.targowek.pl/beta/modules.php?name=News&file=article&sid=216